Skocz do zawartości
Forum

Ból nogi po operacji biodra


Gość r...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miałam wszczepioną endoproteze w listopadzie w ubiegłym roku na prawe biodro. 2 dni temu gdy schodziłam ze chodów kule mi sie zsuneły i stąpłam na tą noge całym ciężarem zadzwoniłam na pogotowie ze względu na to że ból był bardzo silny i promieniujący panowie z ratownictwa dali mi leki przeciwbólowe po czym zabrali na sor tam zostało wykonane zdjęcie RTG które tak naprawde nie wykazało żadnych nieprawidłowości w stawie. Jestem już w domu mam ból jest bardzo silny w biodrze, wewnętrznej stronie uda ,pośladek.Ból nie pozwala mi się normalnie poruszać. Gdy próbowałam chodzić tak jak by mi coś pare razy chrupło i dlatego nie wiem co mam zrobić w końcu zdjęcie wyszło dobrze. Dzisiaj chyba spróbuje zadzwonić do mojego ortopedy który mnie operował i powiem o tej sytuacji. Może mają państwo jakieś rady lub powiedzcie prosze co to może być bo bardzo sie denerwuje. Z góry dziękuję...

Odnośnik do komentarza

Od operacji już trochę minęło, ja po trzech miesiącach to o jednej kuli chodziłam i to w zasadzie tylko tak dla bezpieczeństwa, więc jak na sorze nic nie pokazało się w zdjęciu to chyba nie ma się co aż tak bardzo martwić. Dla świętego spokoju też bym poszłą do swojego ortopedy. A czy miała Pani jakąś rehabilitację po tej operacji? Więcej niż tylko w szpitalu? Bo ja miałam przez w zasadzie pół roku po operacji różne ćwiczenia i zabiegi i być może dlatego szybko dosżłam do siebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...