Skocz do zawartości
Forum

Proszę o pomoc. Ból prawej strony Twarzy


paulcorse

Rekomendowane odpowiedzi

witam od 3 miesięcy walczę z bólem.Opis wszystko dzieje się po prawej stronie twarzy, kolo Nosa policzka kolo żuchwy szczeki górnej..,Ból !!! jest dziwny piecze tępy ból promieniowanie kucie szczypanie mrowienie jak by ściągnie skóry itp ból trwa od rana do wieczora czasem ustaje w nocy i od rana dalej to samo
byłem u 4 laryngologów brak zapalenia zatok 2 lekarzy ogólnych niewiedzą co mi jest 1 lekarz neurolog nie stwierdził zapalenia nerwu 1 dentysta nie twierdził ze może być ząb i wyrwałem go w piątek Ból nadal jest miałem robiony rezonans glowy wszystko OK PROSZĘ was o RADY

Odnośnik do komentarza

Podobny do neuralgii nerwu trójdzielnego,z tym że za długo trwa. Tego typu ból pojawia się kilkakrotnie w ciągu dnia na około kilka sekund do najwyżej kilku minut. A na jakiej podstawie neurolog wykluczył. Masz czucie smaku na języku? Może idź do innego neurologa na konsultacje. Podobne są też bóle klasterowe ,chociaż też.nie do końca tak przebiegają,ale zawsze mogą wystąpić objawy nietypowe. A w ogóle,czy ból ustępuje po lekach?

Odnośnik do komentarza

Nim wyrwiesz spróbuj jeszcze zrobić pantomogram zębów bo być może nie jest konieczne usuwanie zębów (!!!) Jeśli występują jakiekolwiek stany zapalne około wierzchołkowe to można to wyleczyć. Jeśli ból ustępuje w nocy na śpiąco/lężąco być może dochodzi do spadku ciśnienia/ucisku w którymś miejscu np.zatoka,źle wykonane leczenie kanałowe etc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...