Skocz do zawartości
Forum

Szukam dobrego ortopedy


Gość Maciej 1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciej 1234

Ale ja tam jestem i do tego dałem cały opis.
Czy znacie kogoś kto pomoże pozbyć się bólu?
Miałem cztery artroskopie kolana(1997; 2005; 2016; 2017) .
Leki przeciwzapalne przeciwbólowe nie pomagają , rehabilitacja również. Zastrzyki z kwasu miałem już ze trzy razy wstrzykiwane. Już kilku ortopedów mnie badało nikt nie potrafi mi pomóc. Jeszcze jedno reumatycznie jest ok.
Kto może coś poradzić?

Odnośnik do komentarza

Ale w ogóle Ci odpowiedział? Bo ostatnio nie widać ,żeby odpowiadał.
Nie licz ,że na takim ogólnym forum znajdziesz pomoc.

Poszukaj w necie ,może jakiejś kliniki, w całej Polsce, nie licz tylko na Łódź, bo co tu u Ciebie można jeszcze zrobić? Może pozostaje endoproteza lub przeszczep komórek macierzystych.
Co proponują ortopedzi?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci ortopedę, który pomógł mi w końcu uporać się z moimi dolegliwościami. Byłam u różnych lekarzy, jednak dopiero tutaj poczułam, że trafiłam na specjalistę. Zdecydowanie polecam ortopedaolkusz.pl

Odnośnik do komentarza

Do dobrego ortopedy czasami warto jest udać się nawet gdzieś dalej i w zasadzie jest sporo osób, które tak właśnie robią. Jeśli sam miałbym kogoś polecić, to byłby to przede wszystkim ortopeda Maciej Karaczun, który przyjmuje m.in. w Szczecińskiej placówce Orthosport. Polecam, bo skutecznie można tam pozbyć się przeróżnych problemów zdrowotnych.

Odnośnik do komentarza

Na stronie opisana jest rehabilitacja po endoprotezie stawu biodrowego:

https://instytutboczarska.pl/jak-rehabilitowac-biodro-po-endoprotezie/

Trzeba przygotować się na fakt, że może ona trwać nawet i ponad pół roku. Każdy potrzebuje innego czasu. Jedna osoba wróci do sprawności szybciej, druga osoba będzie potrzebowała więcej czasu.  O jej początku decyduje lekarz operujący, ale zazwyczaj pierwsze czynności wykonywane są już w dobę po zabiegu.

Oczywiscie ćwiczenia zostaną dobrane przez rehabilitanta. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy pomoże to na Twój problem bo widzę że próbowałeś już wielu środków, ale może warto przetestować Kolagen? Kolagen ma za zadanie dbać o produkcję mazi stawowej  oraz o elastyczność i twardość chrząstki. Na styku ruchomych kości znajduje się specjalna maź, która zmniejsza tarcie. Kiedy zmniejsza się ilość mazi (np. na skutek choroby) wówczas na skutek każdego ruchu odczuwamy ból. Z czasem w naszym organizmie zaczyna brakować miedzi,  witamin A,C ,E .

Mi pomógł dopiero ten od firmy Collibre https://myactivelife.pl/pl/25-collibre-collagen 

Odnośnik do komentarza

Ja wybrałabym się do Centrum Medycznego Gamma w Warszawie. Moja znajoma wiem, że prywatnie się tam leczyła i była bardzo zadowolona. Miała zapewnianą kompleksowe wsparcie medyczne. Od samego początku już zrobiło na niej duże wrażenie poważne podejście do sytuacji i szybkość wykonywanych badań etc. Także takie działania się docenia.

Odnośnik do komentarza
Gość PPiotrek1993

Hej, ja osobiście mogę polecić portal www.iortopedia.pl. Z bólem kolana zmagałem się długie lata, bez trafnie postawionej diagnozy i nie ukrywam było ciężko... Teraz po konslutacjach, badaniach mam wdrożenie leczenie zachowawcze, rehabilitacje i mam nadzieję, że to pomoże uniknąć większej ingerencji chirurgicznej... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...