Skocz do zawartości
Forum

Prosze o pomoc


Gość Julia1506

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, opisze cala moja sytuacje od poczatku. Na poczatku miałam zapalenie migdałków dostałam antybiotyk na tydzien po tygodniu jednak dalej sie źle czułam i myślałam ze to po antybiotyku. Gdy to nie minęło poszlam do lekarza i powiedzial ze mam zapalenie ucha środkowego przepisał dużo leków. Pod wieczór zaczął mnie boleć brzuch. Nad ranem sie wyproznilam ale to nie pomogło. Zaczęło mi być niedobrze bolał mnie caly brzuch. Nudności przeszły ale ból został. Przez kolejne 2 dni dalej bolało i wyróżnień nie było. Dzisiaj rano sie obudziłam, przy wyproznianiu występował ból podbrzusza. Po tym bardzo silny ból podbrzurza który troche zlagodniał i przerodził sie w bol po obu stornach brzucha i pleców. Czyli tak jak wczesniej. Ból właśnie najczęściej występuje po obu stronach brzucha i pleców i czasami jest to ból kłujacy a czasami uczucie pełnosci tam jakby mi cos tam przeszkadzalo. Przez cały ten czas przelewanie w brzuchu gazy. Co mi moze byc ? Prosze o wszelkie porady

Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze, że byłam wczoraj u lekarza i stwierdził że mam jelita podrażnione. Tylko że mnie zaczął boleć brzuch jeszcze przed 2 antybiotykiem a tydzien po pierwszym. Ale przed tymi wszystkimi zapaleniami nic mi nie dolegało, żadnych bólów brzucha nie miałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...