Skocz do zawartości
Forum

Bóle głowy


Gość t...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 15 lat i od pewnego czasu (kwiecień 2017) bardzo często boli mnie głowa. Zauważyłam również, że coraz częściej nie moge się skupić na wielu czynnościach, zaczęły wypadać mi włosy, mam bardzo łamliwe paznokcie, bardzo mało jem i piję, jem około 1-2 posiłków dziennie i wypijam około 0,75 l wody. Czy może mi coś dolegać?

Odnośnik do komentarza
Gość NatalkaM-I

Zacznijmy od podstaw - najpierw woda w dużych ilościach, aby się nie odwodnić. Konieczne badania morfologiczne. To bardzo ważne nie zaniedbaj tego. Minimalne posiłki co najmniej 3 w ciągu dnia. Możesz zejść do 2 posiłków, ale musisz sobie zdać sprawę z tego, że musisz wówczas uzupełniać braki suplementami. W lecie prosta sprawa jarzyny - owoce, woda mineralna. A przynajmniej ta dobra Kryniczanka, Piwniczanka zawierające magnez , potas, fluorki.
Najlepsze jednak są wody bezpośrednio ze źródeł gdyż zawierają dodatkowo żelazo. Łamiące się paznokcie i wypadanie włosów najczęściej są przyczyną zbyt radykalnego odchudzania. Zwłaszcza przy braku odpowiedniej ilości składników odżywczych dla organizmu. To bardzo poważny problem. I niestety wymagający dobrania odpowiedniej diety bogatej w witaminy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...