Skocz do zawartości
Forum

włosy


Gość kuuuuku

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 20 lat, zauwazylem ze wypadaja mi wlosy na gorze i przodzie glowy... wlosy mam okolo 5 6 cm, i nawet nie wiem kiedy ale ostatnio zauwazylem ze wlasnie na gorze mam zdecydowanie rzadzsze niz z tylu. jak je rozchyle to widze skrore. jakbym przedzialek mogl sobie zrobic co wczesniej nie mialo miejsca. ogolnie mam bardzo geste wlosy a to co zauwazylem ostatnio, mnie zszokowalo. ostatnio praktycznie non stop chodze w czapce, moze to od czapki ? albo od recznika ? albo zaczynam lysiec w tym wieku ? myje wlosy codziennie a sluszalem ze to nie zdrowe dla wlosow. pomocy

Odnośnik do komentarza

Nowotwory we wczesnym stadium są uleczalne, potem już nie. Taka filozofia żeby nie badać się i czekać jest bardzo zła.

Palisz papierosy? I boisz się o zdrowie? Zdajesz sobie sprawy że wdychasz metale ciężkie, ołów, kadm, SMOŁĘ, substancje trujące i radioaktywne! Rak płuc gwarantowany za niedługo. Czy na pewno jestes gotowa na badania endoskopowe na żywca - wkładanie przez usta endoskopów aż do płuc, bronchoskopia (poczytaj o tym)? Jeśli nie to radzę ci jaknajszybciej wywalić papierosy, bo to jest świadome samobójstwo. I nie ma co gadać o uzależnieniu, poczytaj opisy pacjentów onkologicznych, jak chcesz umierać w męczarniach bo "mnie ciągnie papieros" to twój wybór.

Co do badań, jeśli odżywiasz się słabo możesz mieć jakieś zaczątki anemii, lub niedoboru żelaza (ferrytyna). Lepiej to zbadać, bo wypadanie włosów jest typowym objawem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...