Skocz do zawartości
Forum

Ochrona oczu


Gość MagdalenaOhra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MagdalenaOhra

Witam.
Dużo czasu spędzam przed komputerem oraz w papierach. Pracuję jako księgowa i niestety nie da się tego uniknąć. Boje się, że jeśli dalej ta będzie będę musiała zacząć niedługo nosić okulary. Chciałabym aby moje oczy były jak najdłużej w dobrej kondycji. Macie na t jakieś sposoby?

Odnośnik do komentarza

Oczy tak jak cały organizm potrzebują odpowiednich witamin, kiedy ich brakuje możemy mieć problemy ze wzrokiem, tak kiedyś powiedziała mi pani farmaceutka. Warto dbać o oczy bo mamy je tylko jedne, ja od jakiegoś czasu biorę lutezan bo ma dobry skład. Mam nadzieję, że dzięki niemu długo będę się cieszyć dobrym wzrokiem :)

Odnośnik do komentarza

Pobierz sobie dłuższy czas lutezan. Ja tez sporo godzin dziennie pracuję przy komputerze i ja już zaczęłam zauważać, że widzę np. mniej ostro. Po lutezanie wszystko wróciło do normy, w składzie ma min. luteinę. Tylko bierz codziennie po jednej kapsułce, systematyczność jest ważna.

Odnośnik do komentarza

Ja pracuję w administracji i też dużo czasu spędzam z oczami w papierach, do tego w biurze mamy sztuczne światło co też nie wpływa na nie dobrze. Koleżanka, która pracuje dłużej ode mnie powiedziała, że już kilka miesiecy te tabletki i bardzo dobrze wpływa na jej wzrok, powiedziała mi też żebym nie spodziewała się efektów od razu bo działa on raczej długofalowo i efekty są widoczne później.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...