Skocz do zawartości
Forum

Próby wątrobowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Miesiąc temu byłem na kontrolnych badaniach i moje próby wątrobowe były takie alat 620 aspat 170 ggtp 200 po miesiącu była duża poprawa alat w 220 aspat 70 ggtp 93.ostatnio jednak po kilku dniach ggtp skończyło do 120. 4 miesiące temu przechodziłem wzw a. Lekarz specjalista do którego chodzę na kontrolę nie wie co mi jest.. Usg wyszło ok, hcv, hbs ujemne. Z objawów jakie mi towarzyszą to mdlosci, bóle nadbrzusza, żółty stolec, przelewanie w brzuchu, gazy. Tak już mam z półtora miesiąca. Ostatnio też jestem trochę osłabiony. Przyznam że mam nerwice, jestem przewrazliwiony już na tym punkcie.. Jakie badania mogę jeszcze wykonać bo sam już nie wiem

Odnośnik do komentarza

Próby wątrobowe świadczą o jej uszkodzeniu i jak u Ciebie słabej regeneracji, choć wątroba długo się regeneruje, u Ciebie ten wzrost po szpitalu ,o którym wcześniej pisałeś wydaje się dziwny.

Wybierz się do innego hepatologa, żeby zlecił dokładniejsze badania w tym obrazowe, pod kątem stłuszczenia czy zwłóknienia wątroby, póki co stosuj ścisłą dietę, nie wiem czy pisałam ale spokojnie możesz zażywać przy nudnościach Silimarol.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...