Skocz do zawartości
Forum

Sine paznokcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 24 lata i jakiś czas temu zauważyłam, że mam do połowy sine paznokcie (od nasady), takie trochę sine, trochę fioletowe. Dodatkowo mam niskie ciśnienie krwi, górne rzadko przekracza 100, ostatnio było 90/60. Raczej to nie jest niedotlenienie, bo uprawiam sport, dużo biegam na świeżym powietrzu.
Czy to mogą być jakieś problemy z sercem?

Odnośnik do komentarza
Gość Totylkoja93

Niestety nie ma tam nic podobnego do sinych paznokci. Robię co roku wszystkie badania, pol roku temu ostatnio robiłam motfologie z rozmazem i usg piersi, w zeszłym miesiącu robiłam usg jamy brzusznej i tarczycy, miałam też cytologię i usg narządów rodnych, badane hormony płciowe że względu na nadmierne wypadanie włosów. I znów trzeba będzie odwiedzić lekarza :(

Odnośnik do komentarza
Gość Totylkoja93

Piszę gdyby jeszcze ktoś szukał odpowiedzi w tym temacie, byłam u 2 reumatologow, 1 powiedział, że wygląda na chorobę Raynauda, drugi powiedział to samo, z tym że dał jeszcze skierowania na badania, aby wykluczyć jeszcze toczeń i inne choroby reumatologiczne, bo kilka moich dolegliwości pokrywa się z objawami tocznia. Póki co nie mam żadnych leków. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...