Skocz do zawartości
Forum

SM czy inne choróbsko?


Rekomendowane odpowiedzi

Moze komus bedzie sie chcialo czytac te poematy..Wyniki rezonansu:rozlane podwyższenie intensywności sygnału istoty białej okołokomorowej w okolicy rogów czołowych i potylicznych komór bocznych. Obraz MR odpowiada uszkodzeniu istoty białej; w różnicowaniu należy uwzględnić choroby demielinizacyjne,metaboliczne lub istoty zwyrodnieniowe istoty białej. Liczne, drobne częściowo zlewające się ogniska hyperintensywne w obrazach T2-zal i FLAIR do tego obecność bialka oligoklonalnego w klasie IgG i to caly opis.. wynik jest z przed dwóch lat w szpitalu podejrzewali SM zaś lekarz neurolog oczywiście inny twierdzi ze nikt nie ma prawa tak nawet mówić ani podejrzewać bo zmiany sa zupełnie w innym miejscu niż mają ludzie z którymi pracuje ponad 20 lat i mają SM dodal jeszcze ze mam zbyt prosty kregosluo szyjny i jedno ramie nizej niz drugie i problemy mogą być tez przez to i kazał tylko obserwować( teraz w marcu mam rezonans), potencjaly wzrokowe i słuchowe ok, teraz doszły niby objawy na prawe oko nie mam tak dobrego kontrastu jak w lewym, czasami swedzi mnie jakby pod skórą po lewej stronie w okolicy żeber, czuję pulsowanie w całym ciele jakby w żyłach, w udach czuję jakby mi krew przeplywala mogę już fiksowac od myślenia bo jak o tym nie myślę to nie czuję.. I czasami mam mrowienie w stopach kołatania serca od dwóch tygodni drzy mi prawa powieka pomimo brania magnezu mialam dużo razy kleszcza ale w szpitalu robili badania i wyszły nieobecne bakterie boleriozy, Czy ktoś z was miał podobne objawy?

Odnośnik do komentarza

Przeczytać można, gorzej z pomocą, sama widzisz ,że nawet specjaliści nie radzą sobie z diagnozą, bo sprawy neurologiczne są bardzo trudne, zarówno w diagnozie jak i leczeniu.
My tu jedynie możemy, a ponieważ miałam w rodzinie osobę chora na SM ,to ciekawa jestem jakie miałaś objawy 2 lata temu, jeszcze przed szpitalem?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Właśnie chodzi o to ze nie miałam objawow żadnych, zrobiono mi rezonans dlatego że miewalam bóle głowy po prawej stronie w okolicach czoła i do tego dochodzily wymioty(jak stwierdzoni bole migrenowe) i zaczęłam niedoslyszec na prawe ucho ale po zrobieniu potencjałów sluchowych lekarz stwierdził że sa w porządku i nie słyszę dobrze na pewno nie od głowy więc tak naprawdę nieprawidłowości w głowie wykryto przypadkiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...