Skocz do zawartości
Forum

Dziwne bóle


Gość xameliax

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czesto odczuwam dziwne bóle. Na początku września, miałam objawy wyrostka robaczkowego, ale po około 3 dniach minęło. Jakos miesiąc temu, strasznie mnie zaczęło boleć jakby nad jajnikami, bardzo na dole brzucha. Jak zasnęłam to minęło. I czasem miewam takie bóle, ale czasem boli z lewej strony, czasem w innym miejscu i nie wiem o co chodzi. Dwa dni temu tak mnie bolał brzuch z prawej strony troche na dole i ogólnie ciężko mi było zasnąć. Czesto mam bóle w bardzo dziwnych miejscach, ostatnio bolała mnie tak bardzo prawa dłoń a dzisiaj jakby dół dłoni lewej. Codziennie mi pulsowało prawe oko, a ostatnio zaczęło lewe, troche to już trwa. Dodam do tego ze mam problemy ze snem, bardzo dużo stresu w życiu codziennym nad którym nie umiem zapanować i troche podejrzewam u siebie nerwice lub depresje. Dodam tez ze pale, ale nie jakos nałogowo. Alkoholu nie pije, chociaż kiedyś się zdarzyło, a ostatni raz około 2 tygodnie temu jedno piwo. Tylko nie myślcie ze jakaś patologia. Wczoraj poszłam do lekarza i mi pobrała krew do 4 próbek wiec zobaczymy, ale narazie chciałabym wiedzieć co te wszystkie bóle znaczą?!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...