Skocz do zawartości
Forum

Ugryzienie przez psa


Gość c...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W lutym tego roku biegnąc na autobus ugryzł mnie pies. Mieszkam na wsi więc wielu tutaj takich lata. Biegnąc widziałem 2 psy z czego jeden ugryzł mnie w łydkę. Zostawił mała ranę, jednak nie przegryzł materiału spodni. Po powrocie do domu ranę umyłem. 4 miesiące temu przeczytałem artykuł o wściekliźnie. Przeraziłem się gdy przypomniałem sobie o ugryzieniu i po którym nie poddałem się szczepieniu. 3 dni po tym zacząłem odczuwać ból w łydce i pod kolanem. Lekarz wykonując USG stwierdził że to lekkie zapalenie nerwu. Mi jednak nadal doskwiera ten ból dodatkowo teraz przeniósł się na udo i pośladek. Podejrzewałem rwę kulszowa ale nie czuje typowych jej objawów. O tu moje pytanie. Czy po takim czasie jest możliwe wystąpienie wscieklizny czy to tylko moja nerwicowa i hipochondryczna natura mi to robi, gdyż kiedyś już obawiałem się u siebie różnych chorób. Jednak ta nie daje mi spokoju, bóle są dosyć doskwierajace. Dodam też ze mieszkam w woj. Dolnośląskim w którym to niby od dłuższego czasu nie było przypadków wścieklizny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...