Skocz do zawartości
Forum

Bóle policzka i głowy


Gość y...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę w sprawie silnych bólów głowy i lewego policzka. W grudniu 2016 pierwszy raz miałam bardzo silny ból głowy, pulsujący, miałam wrażenie ciężkiej głowy wydawało mi się, że to od ciśnienia, ale mama zmierzyła mi ciśnienie i było w normie, nie mogłam wstać z łóżka ale pomogły mi tabletki Ibuprofen-Pabi. Pojechaliśmy do szpitala na oddział neurologiczny i w badaniach wszystko wyszło w porządku, ból także ustał. W maju miałam kolejny bardzo silny ból głowy trochę inny od tego, który miałam w grudniu, ale do tego doszedł ból szczęki i policzka w tym przypadku Ibuprofen nie zawiódł i bóle po jakimś czasie ustały i nie trwały długo. Jest 21 listopada i od trzech 3 tygodni mam silne bóle głowy,policzka i brody-przeszywające, kłójące tylko lewej strony (poprzednio była to cała głowa i lewe policzko i lewa część brody). Moja mama mówi, że może to być migrena zakupiła mi tabletki EXCEDRIN MIGRASTOP i nie czułam bólu do 4 godz. po czym zgodnie z zaleceniami, trzeba wziąść kolejną dawkę po zaprzestaniu brania tych tabletek ból nie ustał do teraz, wzięłam Ibuprofen i głowa przestała boleć a policzko i broda nie. Prosiłabym państwa o opinię i czy konieczne będzie skonsultowanie się z lekarzem. Mam 16 lat ja i moja mama chciałybyśmy dostać wskazówkę co może być przyczyną i co powinnyśmy z tym zrobić. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...