Skocz do zawartości
Forum

Wstrząs po amoksycylinie


Gość młody 26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od czwartku ubiegłego tygodnia przyjmowałem amoksycylinę przepisaną przez lekarza 1 g co 12h. w sobotę ok 22 wziąłem dawkę na noc i po ok. 40 minutach miałem uczucie niepokoju, spadło mi cisnienie oraz dostałem drgawek, leki odstawilem. udałem sie dzisiaj do lekarza aby mu o tym powiedziec a on stwierdził że to może być padaczka i dał skierowanie do neurologa. niestety termin dopiero 6 grudnia. Pytanie : czy warto zrobic badanie krwi i moczu ?? czy coś wykażą???

Odnośnik do komentarza

Jeśli teraz dobrze się czujesz, to nie ma potrzeby badań, chyba ,że takie które by wykazały uczulenie na ten antybiotyk,ale czy warto..., bo ja uważam, że to było uczulenie, dlatego zawsze powtarzaj, jak lekarz będzie chciał następnym razem zapisać antybiotyk, że jesteś uczulony na amoksycylinę.
Jeśli jeszcze coś odczuwasz ,możesz kupić w aptece np. wapno, a najlepiej opisz sytuację i zapytaj w aptece.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

hmm. jestem osłabiony i nadal mam niskie cisnienie krwi a zazwyczaj było za wysokie. dużo kawy i papierosy. poza tym szybko sie męcze. sądze że antybiotyk dopiero uwalnia się z organizmu i z tąd niskie cisnienie i złe samopoczucie. ale lekarzem nie jestem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...