Skocz do zawartości
Forum

czy te problemy z pamięcią są powodem do obaw?


Gość rimex

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam 21 lat. Od jakiegoś czasu mam problemy z pamięcią i koncentracją. Zwykle sam zauważam że coś robię nie tak ale dopiero gdy już to zrobię. Przykłady sytuacji jakie miewam, niestety coraz częściej. Chowam produkty spożywcze w złe miejsca np. chleb do lodówki, mleko do szafki. Sięgam do kieszeni po klucz a biorę pendriva. Gdy idę do kogoś to wyjmuję swój klucz. Otwieram otwarty samochód. Gaszę światło gdy wychodzę z pokoju mimo że tam ktoś jest. Chowam telefon do innej kieszeni niż zawsze a potem go szukam. Zaczynam coś mówić i zapominam co chciałem powiedzieć. Mylę słowa ale mające jakiś związek z tym którego powinienem użyć. Np. zamiast z keczupem mówię z parówką, zamiast za zimna mówię za gorąca. I różne inne sytuacje tego typu. Z początku mnie to śmieszyło ale teraz się trochę boję. Z pamięcią długotrwałą nie mam problemów. Czasami przypomnę sobie historię z przed wielu lat aż inni się dziwią że pamiętam takie rzeczy. Z nauką (zapamiętywaniem) też nie mam problemów. Czy te problemy są powodem do obaw? Czym mogą być spowodowane?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...