Skocz do zawartości
Forum

Zmęczenie, ból mięśni


Gość Fapkin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu, bo już parę lat, zmagam się z dziwnymi dolegliwościami. Problem polega na tym że mimo młodego wieku (19 lat) mam strasznie mało energii. Nie potrafię funkcjonować w szkole bez szklanki kawy, po szkole - bez półgodzinnej drzemki, wydłużanie czasu snu w niczym nie pomaga, czasami jest nawet gorzej. Dodatkowym objawem, który może być powiązany w jakiś sposób z poprzednim (pojawiły się nawet w podobnym momencie) jest to że moja regeneracja mięśni jest strasznie powolna. Nie robię bardzo wymagających sesji treningowych, ćwiczę w domu (pompki, brzuszki itp.) Po około tygodniu - dwu regularnych ćwiczeń mięśnie "palą" mnie i uniemożliwiają ćwiczenie, a po ćwiczeniach, nawet po paru dniach odpoczynku, przez cały czas czuję lekkie, nieprzeszkadzające w funkcjonowaniu pieczenie/ból (głównie chodzi o ręce i klatkę). Lekarz rodzinny skierował mnie na badanie krwi które nie wykazało żadnych odstępstw od normy, i nic nie poradził na moje dolegliwości. Kolega który studiuje medycynę zaproponował branie tabletek uzupełniających magnez i potas. Co o tym sądzicie? Pomoże? Może wy macie jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...