Skocz do zawartości
Forum

Podwyższone próby wątrobowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
3 miesiące temu przechodziłem WZW A. Po kontrolnej wizycie we wrześniu wyniki miałem takie. Aspat w normie, ALAT 152, GGTP 177. Po dwóch miesiącach wyniki znacznie się pogorszyły ASPAT 168, ALAT 620, GGTP 207...Nie piłem alkoholu, nie pale, od czasu do czasu zdarzało mi się zjesc cos niezdrowego choć w diecie tez dostarczalem dużo kalorii ponad 3000..Z takich objawow co moge wymienic to klucie pod zebrem, czasem pieczenie, nudnosci i gazy zwykle rano.Wiecie co może byc tego przyczyną? Wiem że wzw a moze trwac nawet pol roku ale nie wiem czy to normalne ze wyniki raz rosna a raz maleja. Proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

To ,że raz zdarzyło Ci się zjeść coś niezdrowego ,nie ma znaczenia, to nie jest tak dosłownie, że wzw a może trwać pół roku ,tylko to jest czas rekonwalescencji, diety i dochodzenia prób wątrobowych do normy.
To co się zadziało u Ciebie nie jest normalne ,dlatego nie czekaj , tylko udaj się do lekarza ,zleci dodatkowe badania, a najlepiej jakbyś dostał skierowanie do szpitala ,to od ręki byś je miał zrobione.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...