Skocz do zawartości
Forum

Nieustanne chrząkanie


Gość Traze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przez minony rok przechodziłem przez różne infekcje oddechowe. 3 razy miałem antybiotyk. Ostatni raz miałem zapalenie oskrzeli w marcu (ostatni raz kiedy miałem antybiotyk, konkretnie Zamur 500). Od tamtego czasu nieustannie męczy mnie chrząkanie o różnym nasileniu. Raz potrafi być w porządku, raz jest to niesamowita udręka. Byłem już u wielu lekarzy i realnie nikt mi nie pomógł. Raz ktoś powiedział, że to może być refluks. Refluksu nigdy nie miałem, tak samo jak nigdy mi się nie zdarzyło kwaśne odbijanie. Druga wersja to że alergia. Fakt, jestem alergikiem, kiedyś miałem astmę, ale nigdy nie miałem tak długo utrzymującej się dolegliwości. Jedna lekarka przepisała mi jakiś lek przeciwgrzybiczny, który też nic nie zdziałał. Dodam tylko że byłem już u 2 internistów i 2 laryngologów. Robiłem prześwietlenie klatki i zatok - wyszły pogrubione błony śluzowe małżowin nosowych dolnych. Klatka piersiowa i reszta zatok w porządku. Na ostatniej wizycie dowiedziałem się że mam kontynuować leczenie Avamysem i Loratadyną. Te dwie rzeczy mam przepisane plus minus od końca sierpnia i do dzisiaj objawy nie ustąpiły. Powoli tracę nadzieję na to, że kiedykolwiek uda się to w pełni wyleczyć. Jeśli jest ktoś w stanie pomóc lub zmagał się z czymś podobnym to będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...