Skocz do zawartości
Forum

Co powoduje złe samopoczucie i uczucie napływu krwi w okolicy nosa?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

od pewnego czasu strasznie źle się czuję przez pare godzin w dniu, ale najbardziej przeszkadza mi "napływ" krwi na nos towarzyszy temu lekki "obrzęk", nos jest mocno rozgrzany, zazwyczaj towarzyszy nosowi gorące uszy i dłonie, w tym czasie nos i uszy są strasznie czerwone(mam pewność, że to nie jest wynik stresu). tym objawom towarzyszy też lekki ból oczu- jakby byly napiete/podpuchnięte. trwa to około 2 godziny w tym czasie nie jestem nic w stanie zrobić wtedy jestem wykończony(odliczam minuty do końca lekcji a gdy mam weekend to oglądam filmy),zazwyczaj te objawy występują przedpołudniem, wyżej wymienione objawy nakładają się na siebie i występują w tym samym czasie. robiłem sobie badania krwi i moczu, wyniki miałem w porządku, miałem jedynie podwyższone żelazo 160 jednostek (dopuszczalnie 140) lekarze to zignorowali. (tarczyca w normie)Od pewnego czasu mierzę sobie również ciśnienie(tydzień)(mam 188 cm wzrostu) zaobserwowałem, że gdy mam te "ataki" to ciśnienie się obniża mam zazwyczaj wtedy pomiędzy 112/65 a 120/70; zazwyczaj moje ciśnienie oscyluje w granicach 120/67 a 130/73.Czasami mam tak, że czuję się w porządku(ciśnienie również bez zmian) a mam czerwony i rozgrzany nos bez wyżej wymienionych towarzyszących objawów. Dodam do tego, że śpie 8-9 godzin, zdrowo się odżywiam, nie mam nadwagi. Błagam o pomoc, lekarka pediatrii uważa, że to hormony(mam niecałe 17 lat), a ja sam nie wiem co o tym myśleć, ostatnio tylko to jest dla mnie priorytetem i tracę sens życia.Co może mi dolegać?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...