Skocz do zawartości
Forum

Zaniki pamięci.


Gość KristopherNomenomen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KristopherNomenomen

Cześć, mam 18lat i problem z pamięcią. czasami mam tak, że chcę coś napisać i zapominam co chciałem zrobić, albo jakiegoś słowa, dzisiaj poszedłem do kuchni, wypiłem niby herbate i postawiłem ją na stole zamiast dać kubek do zmywarki, byłem pewnie troche zaspany gdyż na co dzień
dużo się uczę i mam dużo stresu, podejrzewam u siebie nerwicę lękową, gdyż mam wszystkie objawy , pewnie głównie przez szkołę i trochę życie prywatne, ostatnio przytyłem 15kg, tzn. w przeciągu 6mieś głównie dlatego, żę zacząłem jeść dużo slodyczy i w wakacje wiadomo, piwo i grill z kolegami, trenowałem boks ale teraz nie mam czasu.
Jeszcze jakiś czas temu,może w okresie przed wakacjami gdy ważyłem 81 a nie 94/96kg tak raczej nie miałem, przynajmniej nie przypominam sobie.

Czego mogą to być objawy? ostatnio przeszedłem na dięte 1800kcl gdyż moja aktywność fizyczna jest taka, że ćwiczę tylko na wf w szkole albo wyjde na miasto w weekend na chwile, biorę codziennie witaminy,osobno potas, żeń szeń, czasami tyrozynę (pamięć/koncentracja/zmeczenie psychiczne) oraz piję dużo kawy i czasami z dwa razy w tygodniu Yerbe.

Pro po tej nerwicy lękowej, to moje objawy : chwilowe napady paniki, np jak leże i myślę o śmierci (pod kontem raczej medycznym/naukowym, chcę być lekarzem neurochirurgiem a ten układ mnie najbardziej interesuje, czytałem ostatnimi czasy dużo artykułów i może od tego coś mi odbija) i naglę panikuje boje sie, odczuwam strach, czasami jak lekko mnie coś zaboli to od razu drętwieje mi pół twarzy, ręką boli noga zawroty głowy , uspokoje się i przestaje, jak jestem w towarzystwie to nic mi nie jest, a jak jestem sam to naglę mi drętwieje twarz, wydaje mi się że mam niedowład ręki, nagle dzwoni kolega nic mi nie jest, idę na miasto zapominam o wszystkim. Mam dużo stresu, w szkole, w życiu rodzinnym i prywatnym.

Odnośnik do komentarza

To pewnie stres. Odstaw smieciowe jedzenie i cukier w kazdej postaci. Stosuj diete owocowo warzywna.Sprobuj jesc jak najmniej przetworzonej zywnosci. Bierz magnez w wiekszych dawkach niz zalecane. Gdybys mial odstęp do witaminy b compleks 50 mg ,to dobrze by bylo ja stosowac. Wazna jest dieta, ale by byl skutek trzeba kategorycznie jej przestrzegac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...