Skocz do zawartości
Forum

jaskra gdzie leczyć


nana31

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie w przypadku stwierdzenia jaskry powinno się w pierwszej kolejności rozważyć zabieg laserowy, a nie krople. Zabieg jest polecany szczególnie w przypadku jaskry zamkniętego kąta. Niestety nie wszyscy okuliści stosują się do tego zalecenia. Idą po najmniejszej linii oporu i zapisują od razu krople ( często nawet tylko po stwierdzeniu podwyższonego cisnienia ocznego).

Odnośnik do komentarza
Gość karambakaramba

We Wrocławiu to nie wiem, ale za to wiem gdzie jest najlepszy
ośrodek od wszystkich chorób oczu i to od diagnozy, przez zakup okularów czy soczewek, aż po skomplikowane zabiegi leczące zaćmę, jaskrę i korygujące wzrok na Podlasiu.
Centrum Okulistyki dr Michnowskiego. Robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza

Moja mama miała stwierdzoną jaskrę i miała zabieg, nie używała żadnych kropli. Niestety mieszkamy w Krakowie, więc nie mogę polecić Ci żadnego lekarza we Wrocławiu. Moja mama miała usuwane beleczkowanie, lekarz pokazywał jej filmik na czym to polega, możesz go znaleźć na stronie https://www.mdt.pl/noz-do-usuwania-beleczkowania Generalnie cały zabieg zniosła dobrze i teraz jest zadowolona z poprawy jakości widzenia. Z tego co wiem są też inne opcje leczenia jaskry, ale to musisz zapytać o to lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość Wszystko zalezy ot typu ja

Wszystko zalezy jaki typ jaskry został zdiagnozowany...  OTWAREGO KATA CZY ZAMKNIETEGO KATA typ otwartego kata niestety jest najgorszą forma krople do konca zycia.... jest wyjscie zabieg Kanaloplastyki kosztuje okolo 7tys prywatnie mozna tez prosic o niego lekarza na kase chorych refundacja..ale oistateczna diagnoza i decyzja nalezy do okulisty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...