Skocz do zawartości
Forum

Problemy z żołądkiem


Alabama124

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
W ostatnim czasie zauważyłem problemy występujące u mnie z żołądkiem mianowicie mam problem że czasami po posiłku boli mnie brzuch, miewam czasami mdłości, występują czasami problemy z przełykaniem, drżenie rąk, dużo jem. Czytałem o tych objawach że może być to nawet nowotwór ale nie zanotowałem utraty na wadze, chrypki nie mam, zgaga czasami występuje. Z tego co wiem w dziecinstwie chorowałem na refluks(?). W sierpniu miałem robione badania krwi wiec jeżeli byłbym na coś chory mogły wtedy już coś wykryć? Objawy nasilają się szczególnie po wypiciu dużej ilości napoju gazowanego np. Cola

Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Witaj, jestem przelotem na tej stronie, ale zobaczyłem nagłówek i stwierdziłem że odpowiem - jak najszybciej wykonaj badanie na wirusa HAV (WZW A), jako że w ostatnim czasie odnotowuje się wiele zachorowań, a objawy nawet pasują. Poczytaj na ten temat - stosunkowo łatwo jest zarazić znajomych albo nawet rodzinę. Jeżeli nie jesteś chory, to bardzo uważaj, bo możliwe, że szykuje się nam epidemia (dane statystyczne na to wskazują).
Pozdrawiam, i mam nadzieję, że to nic poważnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...