Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha u 16-letniej osoby


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wczoraj mam problemy z brzuchem, mianowicie przez tydzień żywiłam się tylko woda co nie jest mądre teraz to przyznaje, od poniedziałku nie jadłam, jakoś od czwartku po wypiciu nawet łyka wody chciało mi się wymiotować( miałam tez inne dolegliwości ale skupie się tu na brzuchu), wczoraj zjadłam kanapkę z ciemną bułką, papryką oraz pieczonym kurczakiem, po tym 3/4 godziny chciało mi się wymiotować i ciagle mnie mdliło, spuchł mi brzuch, był twardy, potem próbowałam coś jeść ale nawet od

Odnośnik do komentarza

Nie dokończyłam bo nie starczyło mi miejsca Wiec:
próbowałam coś jeść ale nawet od wody chciało mi się wymiotować, dzisiaj wstałam z bólem brzucha jakbym miała zakwasy, był twardy, jest wypięty ale po każdym posiłku puchnie bardziej i boli nie wiem co mam robić a do lekarza tez nie chce zbytnio iść bo to może być przejściowe, liczę na pomoc.

Okej, jeśli będzie się utrzymywać to udam się do lekarza, dziękuje

Odnośnik do komentarza

Widzisz jakiego bałaganu sobie narobiłaś bezmyślnymi głodówkami , co w efekcie zaowocuje większym wzrostem wagi, wiem,że nie powinnam Cię oceniać i straszyć, ale może to będzie taki kubeł zimnej wody...
Pisał tu chłopak, który podobnie próbował się odchudzać w czego efekcie zemdlał, uderzając głową o ścianę, a skutki być może będzie odczuwał do końca życia.

Jak tak długo nie jadłaś ,to musisz stopniowo wprowadzać normalne jedzenie, zaczynając od kleików, poprzez dietę lekkostrawną /gotowaną/.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...