Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nieustannie mi słabo?


Gość o...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem dziewczyną i mam 17 lat Potrzebuje pomocy Nie daje juz sobie rady jeszcze 2 miesiące temu bylo ze mna wszystko w porzadku dopóki pewnego dnia poczulam sie bardzo zle na poczatku bylo mi po prostu slabo i stwierdziłam ze nic sie nie stanie pojde na miejscowy festyn tam poczulam sie jeszcze gorzej w takim stopniu ze wezwano do mnie pogotowie dostalam duszności nie moglam oddychac czulam ze trace przytomność bylo bardzo zle Na drugi dzien prywatnie poszlam do lekarza z mamą który stwierdzil u mnie nerwice i przepisał mi tabletki kalms Brałam je a mimo wszystko nie czulam sie dobrze Nadal mam momenty kiedy ciezko oddycham juz staram sobie z tym radzic Boli mnie kazdego dnia cale ciało Żołądek boli mnie promieniujac do plecow Mam taką gule w gardle ciagle chrząkam Miesiąc temu wstalam z całą spuchniętą pieczacą i czerwoną twarzą A kilka dni temu pojawił mi sie pod okiem taki jakby siniec żółty nie schodzi nie boli i ma ten sam kolor Codziennie czuje sie zle i slabo jestem ospala i boje sie wyjsc z domu zeby nic mi się czasem nie stało nie potrafię cieszyć sie życiem tak jak to robilam wczesniej mam juz rozne mysli w glowie i nie mam pojecia co sie ze mna dzieje a robilam wszystkie podstawowe badania przy okazji tez helikobakter i badania na wszystkie pasożyty. Wszystko wyszlo dobrze wiec po tylu objawach juz nawwt nie wiem w jakim kierunku robic badania. Pomozcie ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...