Forum Zdrowie

Rzucanie palenia

~n...m

~n...m

Witam od kilku dni rzucam palenie , tzn dwa pierwsze dni wytrzymywalam caly dzien bez , zapalilam tylko na wieczor jednego ,od tego czasu zle sie czuje i zaczyna mnie bolec glowa , tzn to nie jest bol ale takie jakby cisnienie w glowie jakby ktos mnie scsikal od srodka i promienuje lekko do twarzy kolo nos . Innych objawow brak. Morgologia wzorowa . Czy to moze byc objaw odstawienia palenia? Jak dlugo moga potrwac takie objawy?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~House...1

~House...1

Pewnie, ze moga... Organizm sie przyzwyczail i sie domaga... A jak nie ma to robi bunt... Moze za szybko rzuciles palenie?? Zalezy ile dziennie paliles i ile lat. PS jesli paliles pare lat paczke dziennie i chcesz rzucic wsy,tsko na raz... To na bonk wrocisz do nalogu... Pozdrawiam

~N.d

~N.d

Mam 24 lata pale okolo 7 lat z roczna przerwa , dziennie wypalalalam okolo 10-15 papierosow. Wrocic niewiem czy wroce na ten moment niechce palec, no ale uzaleznienie trwa do konca zycia tak naprawde . Jedynie martwia mnie te bole glowe ehh :/ i wogole jakas depreche zlapalam

~House...1

~House...1

To nie trzebabylo rzucac od razu.. tylko powoli... Stopniowo..
Tak jak mowie organizm robi bunt...

Ale nie poddawaj sie !
To straszny nalog.... Jest to glowna przyczyna nowotworow...
Zeby sie organizm oczyscil po tych 7 latach... Trzeba kolejne 10... Jesli nie wicej... Ten syf zostaje w plucach...
Moj tato palil od 13 chyba roku zycia duxo i dlugo palil.. umarl w wiku 50 lat... Wlasnie na nowotwor pluc..
Pomysl czy warto....