Forum Zdrowie

Opuchlizna gardła

~m...l

~m...l

Witam. Proszę o udzielenie mi pomocnej odpowiedzi. Co mam dalej robic i do jakiego lekarza się udać? Lewą strone gardla ciagle mam "spuchnieta". Mam tam kanaliki w ktorych tworzą sie białe, brzydko pachnace grudki. Usuwam sie w miare mozliwosci ale dalej sie tworzą. Jest to bardzo uciazliwe. Proszę o pomoc!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~House...1

~House...1

Moze masz po prostu angine???
Jesli masz powiekszone wezly chlonne, bol gardla, powiekszone migdalki, podwyzszona temperature.. to moze byc angina...

A jesli nie to poczytaj o masach serowatych... Bardzo trudno sie z tym walczy...

~Dosia97

~Dosia97

W dzieciństwie dość często chorowałam na tzw. "angine".
Teraz jej nie mam a problem ciągle dokucza. Zadnej podwyzszonej temperatury. Mam to cały czas i jest to mega uciążliwe. Ktoś mi powiedział, że muszę to usunąć. Do kogo mam sie teraz udać?

~House...1

~House...1

To jest walka z wiatrakami... Sama musisz sobie to usuwac.. plykac plynami przeciwbakteryjnymi... I tak bedzie wracac...
Rozwiazaniem byloby usuniecie migdalkow... Ale nikt Ci tego nie zrobi bo tak chcesz... Niestety....

~Dosia97

~Dosia97

A szkoda :/
Nie chce juz tego robić, stać przed lustrem 2/3 razy w tygodniu i ciagle to wyciągać. Nie chce mieć brzydkiego zapachu z ust. Wrrr.. Wolałabym to usunąć i mieć spokój.