Skocz do zawartości
Forum

Bóle stawów, zmęczenie, podwójne widzenie.. Pomocy!


Milena1996

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Moje problemy ze zdrowiem zaczęły się około 1,5 roku temu. Zaczęło się od bólu prawego kolana, tak mocnego, że nie mogłam się poruszać. Zrobiono USG, ortopeda oglądał mówi, że nie ma uszkodzeń mechanicznych, zrobiłam badania krwi pod tym kątem, czynniki RF, CRP, kwas moczowy, wszystko ujemne. Zaczęły się bóle obu kolan i liczne bóle stawów, znacznie krępujące ruch, bóle łokci, nadgarstków, stóp, palcy u rąk. Są to takie ukłucia jakby szpilką, nie mogę wtedy ruszyć danym stawem z bólu. Doszły do tego także drętwienia rąk, czasem nóg, drętwienia na twarzy, drętwienia danego palca u ręki, dolegliwości ze strony narządu wzroku, podwójne widzenie, słabe widzenie i ból oczu przy poruszaniu gałką oczną, utrata wagi, osłabienie, zmęczenie, problemy z utrzymaniem równowagi, ostatnio biegunki, refluks stwierdzony, czuje, że zaczynam nie dawać rady psychicznie, stwierdzona depresja, lęki, zaburzenia osobowości.. Zaczynam mieć halucynacje wzrokowe, czasem przesłyszenia, czuję, że z bólu stawów nie wstanę za niedługo z łóżka, czy ktoś ma podobnie, czy ktoś może mi poradzić?
Wykonałam morfologię, często miałam zawyżone limfocyty, ostatnio niskie monocyty. Tomografia głowy, EEg to było okej. Już tracę nadzieję na rozwiązanie mojej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...