Skocz do zawartości
Forum

Ból żył? Szyi oraz kręgosłupa. Pomóżcie.


Gość Adamz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 24 lata i od jakiegoś czasu mam problem z szyją oraz rękami:( i też chrupie mi w kręgosłupie,byłem u lekarza i mówił że przez to bolą mnie ręce,,ale jakoś wpadłem w panikę i nie wiem czy to nic poważnego. WIęc tak!:
czuje jakby bolały mnie żyły w rękach,jest mi zimno w ręce i czuje jakby 1 strony szyja była chłodniejsza od drugiej strony,oraz jakby mnie piekła(czy to nerwo bóle oraz przez kręgosłup czy może coś powaznego?
boję się że mogę mieć problem z płynnością krwi lub zakrzep jakies? czy od jakiego wieku mozna mieć takie problemy żyłami?
też na dłoniach mam fioletowe cienkie żyłki na palcach też. Czy to coś również poważnego? nie wiem co zrobić..
leczę się też na nerwićę./b]

Odnośnik do komentarza

Witam od jakiegoś czasu mam problem,czuje że bolą mnie w rękach żyły oraz boli lewa str szyji oraz jest chłodniejsza od prawej,czy to może być zwiążane z problemami kręgosłupa ? bo chrupie. i czuje jakby lewa st. szyji mnie trochę piekła i dziwne czucie..czy to coś poważnego czy związane z prob.kręgosłupa? czy probemy z płynnością krwi lub Zakrzepy? a mam 24 lata. oraz na dłoni niektóre żyłki mam fioletowe czy to normalne? Pomózcie.
Leczę się również na nerwicę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...