Skocz do zawartości
Forum

Biegunki, zaparcia, bóle brzucha i pleców


Radi91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od ponad półtora miesiąca mam obajwy takie jak: naprzemiennie zaparcia - nie mogę się wypróżnić mimo, że czuje się przepełniony, biegunki - przy zachowaniu twardego stolca, bóle brzucha w dolnej części, oraz bóle pleców w dolnej prawej części.
Na samym początku wystąpiły objawy takie jak bóle mięśni i stawów, silne uczucie braku chęci do działania, spuchnięte gardło - dyskomfort podczas przełykania, pocenie się w nocy. Jednak te objawy szybko ustąpiły, po za sporadycznym uczuciem opuchnietego gardła.
Byłem kilka razy u lekarza, miałem robione podstawowe badania krwi i moczu, które nic nie wykazały, po za zwiększonym TSH. Endokrynolog nie stwierdził problemów z tarczycą.
Lekarz na problemy z wypróżnianiem zaleciła dietę Fodmap.
Nie zauważyłem krwi podczas wypróżniania - może naprawdę niewielkie ilości co do których nawet nie mam pewności, że jest to krew.
Nie biorę żadnych leków. Znajoma poleciła roztwór octu jabłkowego z wodą, oprócz tego biorę tylko takie tabletki jak witamina C lub Magnez z dodatkiem na stres.
Mam obawy co do seksu anlanego - w roli pasywnej, i oralnego, który miał miejsce na 2 dni przed pierwszymi objawami.
Poddałem się testowi na HIV, wg którego nie jestem zarażony.
Za około miesiąc planuję go powtórzyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...