Skocz do zawartości
Forum

Ból w klatce piersiowej i plecach


Gość Olla123r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od roku mecze się z nawracajacym bólem w klatce piersiowej i plecach. Bywa ze ból jest tak silny ze ciężko mi sie ruszać nawet przy oddychaniu czujE ból promieniuje tez do rąk. Byłam u 3 neurologów, ortopedy, chodziłam na rehabilitację (z NFZ ) i tak naprawdę nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi co mi jest. Jedynie mój lekarz rodzinny powiedział ze mógłaby to być lordoza szyjna ale to nie jest potwierdzone. Jeden z neurologow powiedział ze mój kręgosłup w odcinku szyjnym jest zbyt prosty... Planuje pójście na rezonans ale muszę najpierw pozbyć sie aparatu ortodontycznego. Może ktoś miał już coś podobnego?

Odnośnik do komentarza

Chodzi po prostu o przeswietlenie kręgosłupa? To miałam, ale neurolog nic konkretnego mi nie powiedzial. Dodam ze jestem dość szczupla osoba A nawet mam niedowage. 3 lata z rzędu w okresie wakacji pracowałam i bywało ze podnosilam dość ciezkie rzeczy. Jestem studentka i pozycja siedząca jest dla mnie częsta

Odnośnik do komentarza

Jeśli na rtg nie było widać żadnych zwyrodnień, to może wcale nie jest to od kręgosłupa, chyba ,że mogą to być bóle przeciążeniowe.
Musiałabyś się wybrać do dobrego fizjoterapeuty, powiedzieć o dźwiganiu i pokazać to prześwietlenie /rtg/, on powinien wiedzieć czy to ma związek z kręgosłupem.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...