Skocz do zawartości
Forum

Witam


kasia197

Rekomendowane odpowiedzi

JESLI na forum jest lekarz proszę o pomoc
Mój przypadek jest bardzo skomplikowany. MOŻE OPISZE POKROTCE W CZYM JEST PROBLEM W PRZECIAGU MIESIACA SCHUDLAM 5 KILOGRAMOW W SIERPNIU WAZYLAM 55 NA DZIEN DZISIJESZY WAZE 50 KILO MECZA MNIE BIEGUNKI Z SILNYMI BOLAMI BRZUCHA NADMIENIE ZE NIE JEST TO CALY CZAS ALE DOSYC CZESTO 6 lat temu będąc w ciąży zaczęły mi się dziwne objawy łapie mnie silny ból w okolicy pod piersią i tak boli że nie moge złapać powietrza A w brzuchu robi się wklęsłe dziura po paru chwilach wszystko wraca do normy mam też hemoroidy 4 lata temu pompekaly mi wrzody na żołądku miałam też Podszycie pęcherza z powodu nietrzymania moczu niestety nie pomogło ponieważ mam problem z utrzymaniem moczu od 2 lat borykam się z silnymmbolem głowy skóra na twarzy zrobiła się pożółkłe worki pod oczami nie wiem już do kogo się zwrócić ponieważ każdy lekarz do którego trafię twierdzi ZE wszystko jest wporzadku dodam jeszcze ze strasznie puchnie mi brzuch przy swojej wadze mój brzuch wygląda jakbymnbyla w 6 miesiącu ciąży strasznie poleciały mi zeby Ale na dzień dzisiejszy wszystko jest poleczone wczoraj byłam na wizycie kontrolnej u stomatologa który zasugerował mi żebym zrobiła badania wątroby z tad moje pytanie do lekarzy na forum proszę pomóżcie jakie badania powinnam zrobić tych dolegliwości jest tak dużo ze nie mam już siły normalnie funkcjonować
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzięki za podpowiedź z ta trzustka niestety nie mieszkam w pl tu dzie mieszkam ciężko doprosć się czegokolwiek tutaj wszystko jest prywatne za wszystko się płaci nawet za wizytę u rodzinnego co do gastroskopii dostałam skierowanie 3 października ( rodzinny wypisal mi skierowanie na gastroskopie bo iadlam już wrzody na żołądku ) jestem umowiona na badanie gastroskopii zobaczę może w końcu lekarz znajdzie przyczynę moich dolegliwości napiszę jak już będę miała wyniki
Dodaje zdjęcia mojego brzucha tak wygląda mam 168 cm wzrostu obecnie WAZE 50 kg A brzuch jak w ciąży A lekarze nie widzą podstaw żeby mnie skierować chociaż na ust brzucha

monthly_2017_09/witam_5108.jpg

monthly_2017_09/witam_5109.jpg

Odnośnik do komentarza

Ale prywatnie możesz chyba iść na usg brzucha, my tu jedynie możemy gdybać, może to też być zespół jelita drażliwego przy którym mogą być bóle, biegunka i wzdęcie brzucha,
ale tak czy tak diagnozę musi postawić Ci lekarz.
Chudniesz dlatego ,że jesz mało ze względu na dolegliwości ,czy jesz jak zwykle i chudniesz?
W każdym razie, nie zaszkodzi jak będziesz stosowała zalecaną dietę, taką jak przy zjd, poczytaj w necie , zobaczysz czy będzie jakaś poprawa.
A na żołądek bierzesz jakieś leki, czy wyleczyłaś te wrzody, bo też mogły się odnowić.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz przepuklinę pępkową to rozumiem, że powłoki brzuszne nie są szczelne na wysokości pępka i może jelita Ci wypływają na wierzch tworząc taki niesympatyczny wór?

Przepuklina nie leczona operacyjnie jest niebezpieczna, bo jelita mogą Ci uwięznąć, zrobi się niedrożnośc i możliwe jest zejście z tego świata.

Co do dolegliwości gastrycznych to wg ksiązki Marii Treben "Apteka Pana Boga" należy pić kłącze tataraku, które ponoć mamę autorki uzdrowiło przy raku chyba trzustki jak pamiętam. Autorka zaleca kłącze tataraku przy wszystkich gastrycznych problemach.

CALAMI RHIZOMA- tak chyba po łacinie brzmi nazwa kłącza tataraku.
Ponieważ jak używać owego klącza tataraku pisałam przed chwilą dziewczynie przy wzdęciach to podam tylko link
https://forum.abczdrowie.pl/forum-zdrowie/1946105,co-znacza-takie-dolegliwosci-ze-strony-brzucha

Odnośnik do komentarza

Jutro będę więcej wiedziała lekarka która robiła mi usg w opisie tak napisała Ale nie ma według niej objawów zapalenia woreczka źolciowego napomknela też coś o operacji ale ze decyzje podejmie lekarz korde tyle czasu się mecze A lekarz dopiero teraz skierował mnie na usg no nic teraz najważniejsze ze już wiem w badaniu histopatoplogicznym żołądka wyszło stan zapalny błony żołądka zwerzony przelyk na szczęście nie stwierdzono żadnych zmian nowotworowych

Odnośnik do komentarza

~Mahomet
A może tobie po prostu zrobił się taki wielki brzuch z głodu.
Bo wiesz. Jakby nie patrzeć to dzieci z etiopi mają identyczne :)))

Z reguly znam się na zartach Ale wybacz w tym momencie nie jest mi do śmiechu i nie życzę sobie takich komentarzy po to jest to forum żeby wymieniać się informacjami A nie pisać obraźliwe komentarze pozdrawiam życzę miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...