Skocz do zawartości
Forum

Pomocy


Gość klaudusia12897

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klaudusia12897

Potrzebuje pomocy.Mam kilka objawów które niee mają ze sobą żadnego powiazania.
Ostatnio skaleczyłam sie i zauważyłam że moja krew ma niebywale ciemną barwe,wręcz czarną, a na dodatek jest bardzo gęsta.Kolejnym objawem jest to, że po minimalnym wysiłku fizycznym moje serce wali jak szalone, a czasami towarzyszy temu kłucie w mostku.
Moja skóra jest blada a ręce lodowate.Jestem szczupła czternastolatka, mam 155 cm i waże 43 kg.
Szczerze mówiąc nie za bardzo dbam o pilnowanie posiłków które zjadam dziennie. Cały dzień jestem w biegu wiec czasami zdarza mi sie nie zjeść śniadania rano czy obiadu po szkole.
Proszę was o to żebyście potraktowali to poważnie i pisać prawdziwe odpowiedzi a nie własne wyssane z palca teorie. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

Niestety tutaj teraz jakoś lekarze nie zaglądają i jest tylko guziczek dotyczacy jak rozumiem odpłatnych konsultacji. Czyli jednak jeśli Ci ktoś odpowie to zgodnie ze swoim nielekarskim uważaniem.

"Kolejnym objawem jest to, że po minimalnym wysiłku fizycznym moje serce wali jak szalone, a czasami towarzyszy temu kłucie w mostku." Juz sam ten objaw powinien skłonić Cię do wizyty u lekarza. Lodowate ręce tez mówią o słabym układzie krązenia. O czym mówi gęsta czarna krew nie wiem- ale wiem, że powinnaś odwiedzić lekarza.

Możesz być słabsza, bo masz czas gwaltownego wzrostu lub niedawno go przeszłaś, ale serce osłabione powinno Cię skłonić do szukania konsultacji nie w internecie a w realu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...