Skocz do zawartości
Forum

Co znaczą takie dolegliwości ze strony brzucha?


Gość M...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam dolegliwości zwiazane z silnymi bólami brzucha. Pojawiają się one co dłuższy okres czasu ( ostatnio co okolo 3 tygodnie ). Nie sposób mi tego dokładnie określić , to jest ból kłujacy,zwykle bardzo mocny . Pojawia sie nagle, mocno kłuje w środkowej części , po chwili puszcza i nic mi nie jest , .. dopóki nie pojawi sie znowu czyli po kilku minutach. To jest strasznie męczące.Poza tym boli mnie jeszcze odbyt od strony wewnętrznej ( czuję że w środku) , nie mam biegunek , ale częst. gazy.

Odnośnik do komentarza

Mogą to być gazy, które o ile się nie przemieszczą to mogą nawet unieruchomić człowieka w dziwnej pozycji na dłuższą chwilę- przesuną się i jest OK.

Zwróc uwagę na swoją dietę. Jeśli dalej będą Cie bolały jelita to kup tam gdzie sprzedają ziola kłącze tataraku. I parz je trochę inaczej niż jest na opakowaniu.

Wieczorem weż 1 łyżeczkę i zalej tak 1 szkl i 1/4-1/3 szklanki letnią wodą. To są takie małe kosteczki zasuszonego korzenia i trzeba go nasączyć aby oddal swoje lecznicze właściwości.Zioła parzymy w garczku emaliowanym lub szklanym, nigdy w metalowym.

Rano jak się obudzisz to doprowadz powoli prawie do zagotowania i upij 1/6 porcji. Za 15-30 min zjedz sniadanie. Po śniadaniu znów za 15-30 min upij 1/6 porcji. I tak przez okres 3 posiłkow, przed i po posiłku porcjami wypijaj tę ponad szklankę.
Możesz poszukać małego ale koniecznie szklanego w srodku termosika i napar wziąc ze sobą do pracy czy szkoły aby porcjami tuż przed i tuż po posilku wypić. Pij tak 1-2 tygodni- powinnas poczuć zdecydowaną ulgę.

Kłącze tataraku jest malo popularnym ale bardzo skutecznym zielem na jelita i ogólnie na przewód pokarmowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...