Skocz do zawartości
Forum

Czy została mi podana tabletka gwałtu?


Gość butifula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Tydzień temu, w piątek wyszłam z koleżankami na imprezę do klubu i bawiłyśmy się jak zwykle do momentu, w którym
urwał mi się film. Ostatnie co pamiętam to to, że siedziałyśmy na dworze i rozmawiałyśmy, było z nami chyba dwóch mężczyzn, a później nic. Jedyną poszlaką co się działo dalej są sms'y. O 3:00 napisałam mojej koleżance, że idę do domu, co mi się nigdy nie zdarza, bo mam w zwyczaju żegnać się osobiście, a kolejny był o 7:00 tym razem od moich domowników z zapytaniem gdzie jestem. Do domu wróciłam dopiero o 12.
Z całej tej nocy pamiętam wszystko do czasu podwórka, a później już nic, tylko parę przebłysków i męski głos.

I tutaj moje pytanie: Czy mogła mi zostać podana tabletka gwałtu? I czy to możliwe, że mogłam zostać zgwałcona (siniaki miałam jedynie na łydce i na ręce, nie odczuwałam żadnego specyficznego bólu, ale i tak się martwię)?

Odnośnik do komentarza

Jest to możliwe, ale minął tydzień i tej substancji się już nie wykryje. Nie piszesz , czy piłaś alkohol i ile , bo taka niepamięć mogła też zostać wywołana nadmiernym spożyciem. Trzeba było od razu iść do lekarza i zbadać się. Obecnie są małe szanse , by stwierdzić , co się stało chyba , że Twoja koleżanka cokolwiek więcej pamięta.

Odnośnik do komentarza

Do kingak2

Dziewczyna Gość butifula wyraźnie napisała, że "bawiłyśmy się jak zwykle do momentu, w którym urwał mi się film". Sytuacja więc jest "zwyczajowa" i wysoce prawdopodobne jest, że  tabletkę gwałtu spożylaś, a czy zostałaś zgwałcona, to być może, potrafi to ustalić ginekolog. Na przyszłość radzę ograniczyć spożycie alkoholu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...