Skocz do zawartości
Forum

Ból kolana przy chodzeniu


Gość Janek46

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z bolącym kolanem. Otóż boli mnie prawe kolano, okolice rzepki, ale tylko podczas chodzenia. Mogę bez problemu stać, siedzieć, kucać, nawet zrobić przysiady, ale chodzenie sprawia mi trudności i muszę chodzić z wyprostowaną nogą. Sytuacja ta trwa od wczoraj. W internecie ciężko znaleźć mi jakąś odpowiedź co mi może być, bo większość problemów z kolanami u innych ludzi pojawia się podczas siedzenia.

Nie wiem z czym to może być związane, aktualnie jestem na wakacjach, bardzo dużo chodzę, być może doszło do jakiegoś przeciążenia. Moja praca ma tryb siedzący, aczkolwiek jestem aktywny fizycznie, trenuję na siłowni. Być może jest to jakaś kwestia związana z brakiem witamin? Dłuższy czas brałem witaminy w tabletkach, ale kilka tygodni temu przestałem, teraz na wakacjach wiadomo jako jest, dużo alkoholu, kawy, niezbyt zdrowe jedzenie, ale czy to możliwe by było żeby w kilka dni mi wszystkie witaminy wypłukało? Kupiłem w aptece jakiś żel, gdzie głównym odczynnikiem jest Nimesulida, ale nie powiedziałbym żeby jakoś pomogło.

Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

A doznałeś wcześniej jakiegoś urazu kolana?
Ja kiedyś miałam skręcone. Niby wszystko ok, ale są dni, kiedy mam taki problem jak Ty - nie potrafię chodzić.
Również ćwiczę, dość intensywnie, niekiedy z racji kolana muszę zrezygnować z wieczornego biegania.
Najpewniej udać się do lekarza na badanie, być może na rezonans.
Nie jestem lekarzem, więc zbyt wiele nie pomogę... ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...