Skocz do zawartości
Forum

Jak powinna wyglądać wizyta u specjalistów?


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanie odnośnie wizyty u lekarza endokrynologa. Moja wizyta u mojego lekarza trwa max 3 min. Pyta się mnie : " z czym pani przychodzi", a nawet nie spojrzy do karty. Lekarz zleca mi badanie krwi raz na rok. A lecze się na niedoczynność tarczycy. Jeszcze ani razu od 2 lat leczenia nie dał mi skierowania na USG tarczycy. Nie wiem czy tak powinna wyglądać wizyta u specjalisty. Czy powinnam zmienić lekarza? Chodze do przychodni na NFZ. Z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Polecam zmienić endokrynologa. Niestety często zdarza się tak, że tak właśnie wygląda leczenie. Ja miałam tak z laryngologiem. Cierpiałam na nawracające zapalenie uszu. Lekarz patrzył ale nic nie widział twierdził, ze pewnie chodzę bez czapki. W końcu poszłam do innego, który na pierwszej wizycie zrobił ze mną wywiad. Okazało się, że moje problemy są spowodowane wodą w uszach po basenie na który uczęszczam. Wystarczyło przepisać Dolphiner i stosować go po każdym pływaniu i problem znikł. A co się nacierpiałam to moje, bo wiadomo że ból uszu jest straszny. Tobie polecam też zmianę lekarza bo problemy z tarczycą są poważne i lekceważone mogą prowadzić do poważnych chorób.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...