Forum Zdrowie

Jak powinna wyglądać wizyta u specjalistów?

~p...m

~p...m

Witam. Mam takie pytanie odnośnie wizyty u lekarza endokrynologa. Moja wizyta u mojego lekarza trwa max 3 min. Pyta się mnie : " z czym pani przychodzi", a nawet nie spojrzy do karty. Lekarz zleca mi badanie krwi raz na rok. A lecze się na niedoczynność tarczycy. Jeszcze ani razu od 2 lat leczenia nie dał mi skierowania na USG tarczycy. Nie wiem czy tak powinna wyglądać wizyta u specjalisty. Czy powinnam zmienić lekarza? Chodze do przychodni na NFZ. Z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

dzwoneczekk

dzwoneczekk

Polecam zmienić endokrynologa. Niestety często zdarza się tak, że tak właśnie wygląda leczenie. Ja miałam tak z laryngologiem. Cierpiałam na nawracające zapalenie uszu. Lekarz patrzył ale nic nie widział twierdził, ze pewnie chodzę bez czapki. W końcu poszłam do innego, który na pierwszej wizycie zrobił ze mną wywiad. Okazało się, że moje problemy są spowodowane wodą w uszach po basenie na który uczęszczam. Wystarczyło przepisać Dolphiner i stosować go po każdym pływaniu i problem znikł. A co się nacierpiałam to moje, bo wiadomo że ból uszu jest straszny. Tobie polecam też zmianę lekarza bo problemy z tarczycą są poważne i lekceważone mogą prowadzić do poważnych chorób.

147462 dzwoneczekk Kobieta, 39 lat, łódź