Forum Zdrowie

Jaki lekarz może dać skierowanie na gastroskopię do szpitala na oddział wewnętrzny?

~B...l

~B...l

Dzień Dobry.Mam pytanie.Jaki lekarz może dać skierowanie na gastroskopię do szpitala na oddział wewnętrzny.Badanie pod narkozą.Cz może dać rodzinny,chirurgia,z poradni foniobrycznej.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kingak2

kingak2

Trudno odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Skierowanie na gastroskopię może dać każdy lekarz. Lekarz może dać skierowanie na diagnostykę w warunkach szpitalnych , a w jaki sposób ma się to odbywać decydują lekarze wykonujący badanie.

186107 kingak2 Kobieta, 59 lat, Kraków
~ambra

~ambra

Na skierowaniu na oddział powinny być wpisane dolegliwości lub jednostka chorobowa, a nie konkretne badanie. Wówczas idziesz na oddział na wizytę konsultacyjną w celu dogadania i mówienia terminu. Ja tak kiedyś miałam z kolonoskopią. Tam gdzie byłam w znieczuleniu ogólnym dla dorosłych była tylko kolonoskopia, gastroskopia już nie. To chyba tylko prywatnie

ka-wa

ka-wa

Skierowanie do szpitala może dać lekarz rodzinny,jeśli nawet by było takie wskazanie lekarza , to za narkozę musisz sam zapłacić ,nawet jakbyś był przyjęty na oddział.
W każdym razie najlepiej, zadzwonić i zapytać w konkretnym szpitalu.

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 102 lata, Toruń