Forum Zdrowie

Co dalej po złamaniu śródręcza?

~d...l

~d...l

zlamalem srodrecze prawj reki 2. 3 miesiace temu lekarze norwescy wlozyli mi gips zamiast operacji,na 2 tygodnie reka puchla to sciagneli,mialem rezonans pokazalo ze nie zaleczone zlamanie,krew sciegna nerwy bez uszkodzen.tylko bezwladnosc oraz silny bol.taka prawda nic nie moge podnosic ani robic czuje bol oraz reka goraca sie robi.on kaza mi czekac.wiec co mam robic z ta reka gdzie sie udac w polsce.czy oni sie boja ruszyc tej reki prosze o odpowiedz

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kingak2

kingak2

Coś Ci chyba nie za bardzo tam poskładali. Idż do innego lekarza. Nie znam przypadku , ale w zasadzie przy złamaniu 2 tygodnie w gipsie , to jest za krótki czas , by wszystko się zrosło.

186107 kingak2 Kobieta, 59 lat, Kraków
ka-wa

ka-wa

To nie jest pytanie do forum ,musi to wszystko zobaczyć specjalista, sam widzisz ,że jest coś nie tak.
Przede wszystkim jak masz takie objawy i się nie zrosło,to nie powinieneś nic robić tą ręką, mieć ją unieruchomioną chociaż ortezą, bezwładność, też jest niepokojąca.
Jak złamanie nie było z przemieszczeniem to operacja widać nie była potrzebna.

Wybierz się tam gdzie mieszkasz do fizjoterapeuty, może coś sensownego doradzi, jak chcesz w Polsce to z całą dokumentacją pójdź do ortopedy.

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 102 lata, Toruń