Skocz do zawartości
Forum

Operacja barku Artroskopia barku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dwa i pół roku temu miałem wypadek. Zdiagnozowano u mnie szczeline peknięcia w części szklistej obrąbka stawowego położona jest ona w okolicy przednio-górnej panewki stawowej z uszkodzeniem więzadła obrąbkowo-ramiennego górnego i pasma górnego ścięgna mięśnia podłapatkowego. Dodatkowo częściowe naderwanie włókien glębokich ścięgna mięśnia nadgrzbietowego na długości 17mm w kierunku prosymalnym w stosunku do guzka większego głowy kości ramiennej z obecnością płynu wokół ścięgna. Moje pytanie odnosi się do tego czy po tak długim oczekiwaniu na operacje ma ona nadal sens. Ból występuje przy wysiłku, dochodzi to "strzelania" barku i ograniczonych ruchów ręką.

Odnośnik do komentarza
Gość Elisabetta 123

Witam. Mam bardzo podobny uraz z terminem na operację barku na grudzień 2017..czekałam na termin 2 lata. Po rozmowie również z fizjoterapeuta jednak zrezygnuje z operacji .. Już mnie aż tak bardzo nie boli bark, chociaż ręką strzyka przy podnoszeniu. Uświadomił mnie , że operacja to ostateczność , a ja w sumie sprawna fizycznie jestem...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...