Skocz do zawartości
Forum

Co oznaczają mocne bóle brzucha po ograniczeniu odchudzania?


Gość w...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17 lat i mam problem... Ostatnio dosyć mocno wziąłem się za odchudzanie, przestałem jeść śniadania, słodycze i mocno ograniczyłem porcję (wiem że niejedzenie to zła metoda) i ogólnie przez kilka miesięcy mocno ograniczałem sobie jedzenie. Teraz mam częste bóle brzucha (bardziej jelit), zwłaszcza w pozycji siedzacej) niewiadomo z jakiej przyczyny, wszystko co jem jest świeże, jednak tak jak kiedyś potrafiłem zjeść dwie bułki naraz, teraz naraz jestem w stanie zjeść pół. Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Śniadania trzeba jeść! Robisz sobie krzywdę ich nie jedząc, jest to najważniejszy posiłek dnia! Dieta i odchudzanie nie polega na tym, aby jeść mało lub nic, tylko racjonalnie i regularnie!! Być może nie dostarczasz organizmowi wystarczającej liczby potrzebnych witamin i organizm zaczyna "zjadać sam siebie". Idź do dietetyka i do pediatry, poproś o skierowanie na morfologie. Tak to jest jak ludzie nie mający pojęcia o odchudzaniu się za to biorą...

Odnośnik do komentarza
Gość zdziwiona987

Zrobiles ogromny blad... twoj organizm nie mial co spalac bo nie dostarczales mu odpowiednich wartosci odzywczych, zoladek sie skurczyl i o to efekt. Co masz teraz zrobic... musiszpobudzic jelita do pracy, mozesz pic dicopeg 10g. Do tego jedz regularnie - czesto ale malo. Najlepsze bedzie jesc 5 posilkow dziennie wiec co 3 maks 3 i pol godziny ale male porcje i nie podjadaj pomiedzy. Tym sposobem organizm bedzie mial dostarczane regularnie to co potrzebuje i problem powinien minac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...