Skocz do zawartości
Forum

Czy da się usunąć blizny?


Gość Krzysiek05

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie masz te blizny? jak nie na twarzy to spróbuj plastrów silikonowych, jak świeża blizna to szybko powinno się dać ją rozjaśnić i nie będzie tak widoczna. Sama ich używaam kiedyś po poparzeniu i efekt był bardzo dobry, plastry sie nie zsuwają ani nie odznacają pod ubraniem bo sa bardzo cienkie

Odnośnik do komentarza

Nie jest podane, w jakich okolicznościach powstały blizny oraz jaką część ciała obejmują. Jeśli jest to blizna po cięciu chirurgicznym, to da się z nią pracować manualnie/mobilizować ją i to z bardzo dobrym skutkiem.
Ponadto na blizny jest bardzo dobry kolagen naturalny. proszę poczytaj o tym. Owszem, jest dośc drogi, około 300 zł za 100 ml.

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysiek05

~florka_1a
gdzie masz te blizny? jak nie na twarzy to spróbuj plastrów silikonowych, jak świeża blizna to szybko powinno się dać ją rozjaśnić i nie będzie tak widoczna. Sama ich używaam kiedyś po poparzeniu i efekt był bardzo dobry, plastry sie nie zsuwają ani nie odznacają pod ubraniem bo sa bardzo cienkie

Blizny mam na 2 całych rękach. Są tak jakby zaognione

Odnośnik do komentarza
Gość Marek Gros
W dniu 16.07.2022 o 13:42, Gość Bojarka napisał:

jak są na twarzy to lepiej posmarować czymś, polecam Contractubex w żelu. W innych miejscach do wyboru plaster, żel obojętne

też nim smarowałem nogę po oparzeniu i naprawdę super podziałał

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że da się usunąć blizny. Z roku na rok poziom medycyny się rozwija i w przypadku medycyny estetycznej możemy korzystać właśnie z takich zabiegów jak laser frakcyjny co2. W dzieciństwie miałam wypadek, co skutkowało, że miałam kilka blizn i rok temu zdecydowałam się na ich usunięcie. Na https://kosmedica.pl/ umówiłam się na wizytę i właśnie podczas konsultacji został zaproponowany mi zabieg z użyciem lasera. Po kilku sesjach skóra zaczęła się regenerować, a po kilku tygodniach blizny zniknęły. Jak kwestionujecie takie zabiegi, to klinika medycyny estetycznej Warszawa jest godna polecenia.

Odnośnik do komentarza

Medycyna estetyczna radzi sobie z takimi przypadkami, oczywiście zależy dużo jakie to blizny i gdzie zlokalizowane. Wybierz się do polecanego kosmetologa i będziesz wszystko wiedzieć. Na blizny potrądzikowe czy rozstępy dobrze sprawdzają się zabiegi wykonane laserem frakcyjnym CO 2, na https://daganowakbeautylounge.pl/oferta-miesiaca/ odsyłam po więcej informacji.

Odnośnik do komentarza

Bardzo szeroką ofertę jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej znajdziesz w Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej BELLA w Warszawie, który z powodzeniem funkcjonuje ponad 25 lat na  branżowym rynku. Dzięki doświadczeniu i wiedzy pracujących tam specjalistów z takich dziedzin jak medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, laseroterapia czy ginekologia estetyczna można bez obaw o efekt i swoje bezpieczeństwo poddać każdemu zabiegowi. Jeśli więc zamierzacie wykonać zabieg medycyny estetycznej, to koniecznie zapoznajcie się z ich ofertą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...