Forum Zdrowie

Czy da się usunąć blizny?

~Krzysiek05

~Krzysiek05

Witam
Wiem że nie można usunąć blizn do końca ale czy jest jakaś maść żeby nie było tego widać bardzo?
Proszę o pomoc. Wyglądam jakby mnie ktoś pobił

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~florka_1a

~florka_1a

gdzie masz te blizny? jak nie na twarzy to spróbuj plastrów silikonowych, jak świeża blizna to szybko powinno się dać ją rozjaśnić i nie będzie tak widoczna. Sama ich używaam kiedyś po poparzeniu i efekt był bardzo dobry, plastry sie nie zsuwają ani nie odznacają pod ubraniem bo sa bardzo cienkie

Mgr Edyta Soćko

Mgr Edyta Soćko

Odpowiedź eksperta

Nie jest podane, w jakich okolicznościach powstały blizny oraz jaką część ciała obejmują. Jeśli jest to blizna po cięciu chirurgicznym, to da się z nią pracować manualnie/mobilizować ją i to z bardzo dobrym skutkiem.
Ponadto na blizny jest bardzo dobry kolagen naturalny. proszę poczytaj o tym. Owszem, jest dośc drogi, około 300 zł za 100 ml.

187321 mgr-edyta-socko Kobieta, 29 lat, Biała Podlaska
~Krzysiek05

~Krzysiek05

~florka_1a
gdzie masz te blizny? jak nie na twarzy to spróbuj plastrów silikonowych, jak świeża blizna to szybko powinno się dać ją rozjaśnić i nie będzie tak widoczna. Sama ich używaam kiedyś po poparzeniu i efekt był bardzo dobry, plastry sie nie zsuwają ani nie odznacają pod ubraniem bo sa bardzo cienkie

Blizny mam na 2 całych rękach. Są tak jakby zaognione