Skocz do zawartości
Forum

TIA plus dwa udary w ciagu 5 lat - brak diagnozy


bedi14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
5 lat temu ( 2012 ) miałem pierwsze TIA ( opadła mi ręka i zamiast mówić to bełkotałem ), Wszystko ustąpiło po kilkudziesięciu minutach . Zostałem przebadany i po kilku dniach wypisany ze szpitala bez znalezionego pomysłu.Nie czułem się do końca ok więc chodziłem prywatnie do lekarzy. Jeden nawet zaczął mnie leczyć na padaczkę . w miedzy czasie bo w 2014 roku miałem udar niedokrwienny. Po udarze już przebadal i mnie na wszystkie możliwe sposoby. Byłem w 4 szpitalach ( kardiologia, reumtologia, na Sobieskiego w Wawie i Czerniakowskim w Wawie ). Miałem badania genetyczne w kierunku choroby Fabryego i zespołu Melas, przezprzełykowe echo serca, punkcje, boleriozy,Angiografie i wiele wiele innych. Po 6 miesiącach wypisano mnie ze szpitala bez żadnej diagnozy . Miałem brać zylt i leki na cholesterol.
Mineły 3 lata i czułem się naprawdę nieźle, ale ostatnio bo 21 dni temu miałem kolejny udar - płat potyliczny i skroniowy ( tym razem nie widze dobrze ).. Zdaje sobie sprawę że nikt z Państwa mnie nie zdiagnozuje przez internet. Ale może ktoś z Państwa miał kogoś albo podobne problemy i ma jakikolwiek pomysl co do może być. Dodam że od 21 dni mam codziennie stan podgorączkowy w godzinach 9-17 , max 37,5 min
Dziękuje za ewentualną pomoc.
Pozdrawiam
Michał

Odnośnik do komentarza

Dzieki, jestem z Wawy. Mój przypadek już konsultowało kilkunastu lekarzy. Byłem w szpitalu na Spartanskiej, Lindleya,Sobieskiego w Wawie, w Gdyni w miejskim. Jak na 32 lata to za duzo tego:) Ale teraz doszło kilka nowych czynników i zmian w głowie więc może ktoś coś więcej będzie wiedział. No nic, czekam i w miedzyczasie i tak działam. Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...