Forum Zdrowie

Arytmia serca

Gosc225

Gosc225

Cześć :) cierpię na nerwicę lękową, moje serce walił nawet do 130 kiedy lezalam i byłam spokojna. Porobilam wszystkie badania krwi, RTG klatki piersiowej, EKG 3 razy i echo serca i badania wszystkie wyszły idealnie, oslychowo też idealnie, ciśnienie zawsze dobre tylko puls za wysoki. Na serce zaczęłam brać propranalol 10 mg i jest lepiej nie bije już tak szybko. Lecz zauwazylam, że nawet jak serce mi bije wolno to ja mam wrażenie, że bije szybko i czasem mam tak, że serce bije normalnie, a po chwili szybko i zaraz znowu normalnie. Myślicie, że pomimo tych badań jak wyszły dobrze mogę mieć arytmie? Dodam, że ostatnio się nie wysypiam bo się przebieram co chwilę i mam wrazenie, że nie mogę oddychać. I pale papierosy. Boję się bo mój sąsiad zmarł podczas snu przez arytmie właśnie i nie wiem czy ja też ja mam czy nie. A do kardiologa ile dopiero za tydzień.

196089 gosc225 Kobieta, 22 lata, Poznań

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kimero

kimero

Chorujesz na nerwice lękową i prawdopodobnie wszystko spowodowane przez nia. Nerwice wpływaja nie tylko na psychike ale również na całe ciało a w szczegółności na serce.

124896 kimero Mężczyzna, 26 lat, Tarnów