Skocz do zawartości
Forum

Nie potrafię przestać myśleć o pracy


Gość Tomek80Sos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek80Sos

Witam.Chciałbym opisać mój problem.Miesiąc temu zacząłem pracę w angielskiej firmie.Zajmuje się montażem części.Od kiedy tam pracuje każdego dnia przeżywam ogromny stres.Cały czas myślę o ludziach z pracy.Mój problem jest taki ze nie za dobrze rozumiem co do mnie mówią przez to czuje się jak ostatni głupek.Jestem caly czas zestresowany.Ciężko mi się skoncentrować na obowiązkach,np nie pamiętam co robiłem poprzedniego dnia.Mam też problemy ze snem.Gdy się budzę Od razu myślę o ludziach tam pracujących przez co przeżywam katusze w mojej głowie.Ludzie widza ze sie nie asymiluje z otoczeniem.Mam tez problemy ze snem,spie tylko kilka godzin a ciagnie sie to juz od kilku miesiecy.Na codzień mało się uśmiecham i chodzę przybity.Chciałbym wrócić do kraju lecz to niemożliwe, po pierwsze mam tutaj córeczkę, po drugie tam skąd jestem wogole nie ma pracy.Dodam ze mój związek z partnerką już się wypalił.Mieszkamy razem ze względu na córkę.Wcale się nie dogadujemy.Czuję się jak śmieć i nikomu niepotrzebny element tego świata.Jestem dobrze po 30.Powinienem być silny i męski a jest inaczej,mam słabą psychikę,niską samoocenę.Ogólnie boje się przebywać wśród ludzi.Nie chciałbym by moja córka o dziedziczyla takie cechy które mam ja.Moje pytanie jest takie :Jak sobie pomoc by zacząć myśleć o czymś innym,być mniej zestresowanym?Czy to jest jakas forma nerwicy?Proszę o jakąkolwiek odpowiedź.Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...