Skocz do zawartości
Forum

Kłujące bóle w różnych miejscach ciała


Gość Pat.ryc.ja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pat.ryc.ja

Witam, już od dłuższego czasu, od kiedy pamiętam, co jakiś czas towarzyszy mi kłujący ból w jakimś konkretnym miejscu ciała. Dzisiaj na przykład jest to udo, innym razem była dłoń (miejsce pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym), albo któraś z piersi. Jest to ból raczej punktowy, mający miejsce pod skórą. To znaczy, boli mnie najmocniej obszar nawet nie o jakimś promieniu, po prostu w danym punkcie, ale jest o tyle silny, że promieniuje tak do średnicy około 5 centymetrów. Jakby ktoś wbijał mi tam już w środku szpilę i rozlewało się ciepło wraz z bólem. Nieco mnie to niepokoi, trwa czasem do kilku godzin. Ból przychodzi w tych miejscach falami. Boli parę minut nagle, a potem przestaje i tak aż całkiem minie.

Odnośnik do komentarza

Pewnie była tylko podstawowa morfologia. Skoro tak Ci to dokucza, to należałoby rozszerzyć diagnostykę, a lekarze najczęściej machają ręką - wszystko ok i następny proszę. Co lekarz powiedział? Jakiś powód tych bóli przecież jest. Przyczyn może być naprawdę dużo. Może to np nerwobóle, kręgosłup, może borelioza?

Odnośnik do komentarza
Gość Pat.ryc.ja

Hmm, boreliozę bym na 100% wykluczyła. Badania były robione właśnie na własne życzenie, w celu sprawdzenia wszelkich niedoborów. Obstawiałabym coś na tle nerwowym, jednak chciałam sprawdzić, czy może ktoś ma podobne dolegliwości i może podzieli się jakimiś informacjami, bo nie jest to aż tak uciążliwe, a cudze doświadczenia pomogłyby mi się albo uspokoić, albo zdecydować na kolejną wizytę u lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...