Skocz do zawartości
Forum

Dziwne uczucia w głowie, zachwianie równowagi


Gość Nicka__87

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 30 lat jestem kobietom zmagam się z dziwnym uczuciem w czole które powodują zachwianie równowagi uczucie miękkich nóg mam wrażenie że zaraz upadnę zemdleję, o poruszaniu głowy góra dół również nie ma mowy czuję jakbym stała na jakimś podeście serce wali mi strasznie, dostaję bólu żołądka nasilają się wtedy wiatry. Są dni że nic mi nie jest a są dni że dostaje takich ataków że mam wrażenie że zaraz zemdleję. Jestem pod stałym nadzorem neurologabiorę cinnariznum doktor powiedział taka moja natura kiedyś przejdzie a jak gdzieś jest gorzej jak np w kościele na targu unikac. Wszystkie badania, rezonansy czoła zatok w normie prześwietlenie kręgosłupa odcinek szyjny piersiowy w normie. EKG przyspieszona akcja serca ale to u mnie norma, ciśnienie u lekarza podwyższone, w domu w granichac 100/60 badania Dimetry itd ok, posiadam dodatkowy skórcz serca ale lekarz równiez powiedział że to w normie jest. Jaki lekarz, badania mogą pomóc mi dowiedzieć się co mi jest? Coraz trudniej jest z tym żyć Proszę o jakąś pomoc,radę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...