Skocz do zawartości
Forum

Jak sprawdzić czy osoba bliska zażywa amfetaminę?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

AMFETAMINA Mój Brat był 2 lata temu uzależniony od amfetaminy. Ostatnio miałam przypuszczenia, ze coś brat. zrobiłam test paskowy na obecność amfetaminy w moczu i wyszedł pozytwny. Wiem, że AMF. utrzymuje się do 3 dni w moczu. Czy jest możliwość, ze test wyszedł POZ. u kiedyś mocno uzależnionej osoby ale już od 2 lat czystej ? Dzis planuje zrobić jeszcze 2 testy dla pewności. Jeżeli wyjdą POZ. to nie ma mowy o pomyłce ?

Odnośnik do komentarza

Odnośnie uzależnień nie używamy czasu przeszłego. Jeśli u Twojego brata postawiono rozpoznanie uzależnienia od amfetaminy, to z całą pewnością pozostaje on uzależniony od amfetaminy. Pytanie: czy jest czynny, czy utrzymuje abstynencję? Z Twojego postu wynika to, co napisał kolega ~RzakeL, czyli że jest w czynnej fazie uzależnienia, co udowodniłaś robiąc test. Twój brat jako taki może jedynie przejść detoksykację, a następnie planowo podjąć psychoterapię uzależnienia w ośrodku odwykowym dla osób uzależnionych od narkotyków, albo zginie, ponieważ bez odwyku nie będzie w stanie się zatrzymać. Tobie natomiast i rodzicom potrzebna jest pomoc psychologiczna, której możecie szukać przy każdej Poradni Leczenia Uzależnień.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...