Skocz do zawartości
Forum

Zatrucie alkoholowe


Gość umierambardzo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość umierambardzo

Witam, prawdopodobnie mam zatrucie alkoholowe, wypiłam wczoraj pare piw i dwa drinki i dzis czuje sie fatalnie, wymiotuje, głowa boli w każdej pozycji, najgorsze jest to ze nawet nie mogę napic sie wody, bo pół godziny pózniej wymiotuje... co z tym zrobić? Na pewno nie mam możliwości iść do lekarza, ale mam aptekę niedaleko... może jest coś :(((

Odnośnik do komentarza
Gość ladyzgaga

W aptece dostać można 2KC Restart, to są saszetki do picia które uzupełniają elektrolity utracone właśnie przez wymioty i przyspieszają usuwanie alkoholu z organizmu. A na ból głowy można wziąć jakiś ibuprofen bo paracetamolu na kacu nie wolno :)

Odnośnik do komentarza

Rozumiem co czujesz, sama kiedyś bardzo nieprzyjemnie zatrułam się alkoholem. Na szczęście dzięki firmie KacPomoc24 https://kacpomoc24.pl/jak-wyglada-zabieg/  bardzo szybko mi przeszło. To chyba najlepsza firma odtruwająca w Katowicach. Zareagowali bardzo szybko, a cały zabieg był bardzo sprawnie przeprowadzony. Ratownik przyjechał w cywilnych ubraniach więc nie wzbudził sensacji na osiedlu, przeprowadził wywiad, po czym zaczęliśmy zabieg. Może nie była to najprzyjemniejsza rzecz w moim życiu, ale pomogła niemalże natychmiast, a na tym mi zależało najbardziej. Bardzo ich polecam! 
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...