Skocz do zawartości
Forum

Bol lewej reki.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem kobieta i mam 24 lata. Moze zaczne od początku. Zaczęło sie od pękniętego LEWEGO oka. Po wizycie u okulisty i zmierzeniu ciśnienia okazalo sie ze mam cisnienie w oczach 24-25 okulistka wspomniala o jaskrze. Bylam bardzo przerażona oczy czerwone zakrwione. Co tydzień chodzilam na pomiar cisnienia i nie zmienialo sie.. W miedzy czasie Poszlam do lekarza z zawrotami glowy bolem glowy dusznosciami i gula w gardle. Lekarza stwierdzil zapalenie zatok czolowych. Leczylam 10 dni antybiotykami. I jak sie bede czuc lepiej zrobic badania. Morfologia ogolne moczu i ob. Po antybiotyku ustapilo czesciowo. Kolejna wizyta u lekarza...Lekarka bez badania dala skierowanie do laryngologa leczylam tydzień kolejny zatoki. Dalej nic. Jestem bardzo przerażona poniewaz nigdy nic mi nie dolegalo. Boje sie ze umre mam straszne leki i boje sie tego przez to jestem bardziej nerwowa i nie mam checi na nic.Po tyg poszlam do laryngologa stwierdzil ze mam alergie. Biore teraz lekarstwo Clatra i zawisine do nosa... w srode bylam u okulisty cisnienie 21-21 i dostalam tez krople na alergie. Ale dalej czuje sie oslabiona, nie mam checi dalej na nic. Od 4 dni zaczela bolec mnie LEWA reka takie napiecie miesni i dretwenie calej lewej reki az po lopatke i czasem w klatce piersiowej.poszlam do lekarza ogolnego zbadal mi reke i przepisal nimesil i neurovit ze moze mnie zawialo lub naciagnelam reke... A o badaniach powiedziala ze jak zdrowy chlop ze bardzo dobre. Biore lekarstwa juz 4 dzien i nic nie pomaga. Czuje zakwasy w LEWEJ nodze i drętwienie... Boje sie bardzo ze to cos powaznego.Czym to moze byc spowodowane.

Odnośnik do komentarza

Ja bym nie brała żadnych leków ,oprócz takich które mogłyby Ci obniżyć ciśnienie w oczach, niech lekarz szuka przyczyny, to jest priorytet.
https://portal.abczdrowie.pl/nadcisnienie-oczne-w-jaskrze

Pozostałymi dolegliwościami się nie przejmuj,niektóre z nich mogą świadczyć o nerwicy i tu powinnaś wybrać się do psychiatry,żeby wykluczyć lub potwierdzić nerwicę lękową.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź. Ka-wa
Właśnie lekarka mowiła ze cisnienie jest juz w normie i ze moze to być przez alergie i nie badała juz mnie w ogole oprocz zmierzenia ciśnienia w oczach zapytałam czy czasem nie mam jakiegos zapalenia i popatrzyła na mnie i powiedziała ze mam zaczerwienione oczy i kazała kropić kroplami lekkimi na alergie bez recepty... Dodam ze chodze do niej prywatnie... A dalej nie wiem czy to cos z jaskrą czy jakieś zapalenie spojówek juz nie mam pojecia bo teraz z drugim okiem to samo mi sie robi co z lewym. Nie wiem czy mam iść jeszcze go innego okulisty czy czekać jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Zapalenie spojówek nie ma nic wspólnego z ciśnieniem w oku, odczucie jest jakby się miało piasek w oczach.

U Ciebie widać pękają naczynka w oku, od skoków ciśnienia w oku i właśnie trzeba znaleźć tego przyczynę ,powinnaś co jakiś czas kontrolować to ciśnienie.

Przy alergii to oczy też łzawią,jest to często powiązane z katarem, więc nie wiem czy tak na "oko" można tu mówić o alergii.

Powinnaś mieć pogłębione badania ,żeby wykryć przyczynę tego ciśnienia, może faktyczni zmień okulistę.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...